Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ oil gasket ] bij elkaar passen 176 producten.
Het Siliconewasmachines van de voedselrang, O-ring van de Silicone de Rubberpakking voor het Verzegelen
| Materiaal: | 100% maagdelijk silicone |
|---|---|
| Kwaliteit: | Voedselrang zonder geur |
| kleur: | doorzichtig, donkerrood, oranje, zwart, melkwit |
Voedingsmiddelen in gesloten cellen Silicone rubber wasmachines Hoogtemperatuurbestendige Silicone schuimpakking
| Materiaal: | siliconen spons |
|---|---|
| Kleur: | rood, wit, zwart, wit, grijs |
| Cel: | cel sluiten |
7.0 mm dikte chemisch bestand PTFE pakband met uitstekende corrosiebestandheid voor ruwe afdichtingsomgevingen
| Dikte: | 10,5-7,0 mm |
|---|---|
| Treksterkte: | 8MPa |
| Sollicitatie: | afdichting |
Op maat gemaakte siliconen ringen van voedingskwaliteit en siliconen schuim afdichtingen met gesloten cellen
| Materiaal: | siliconen spons |
|---|---|
| Kleur: | rood, wit, zwart, wit, grijs |
| Cel: | cel sluiten |
Industriële kwaliteit RoHS-gecertificeerde siliconen rubberen ringen en afdichtingen met glad oppervlak
| Materiaal: | siliconen spons |
|---|---|
| Kleur: | rood, wit, zwart, wit, grijs |
| Cel: | cel sluiten |
100% maagdelijke Siliconeo-ring/Witte de Stookolieweerstand van Silicone Rubberverbindingen
| Materiaal: | siliconen spons |
|---|---|
| Kleur: | rood, wit, zwart, wit, grijs |
| Cel: | cel sluiten |
Afdichting PTFE-pakband Wit met treksterkte 8Mpa Geschikt voor mechanische afdichtingstoepassingen
| Temperatuurbereik: | -168°C ~ +280°C (maximum+315°c) |
|---|---|
| Dikte: | 10,5-7,0 mm |
| Materiaal: | PTFE |
100% Virgin Silicone Rubber Washers met UV-resistentie en Close Cell Silicone Foam Gasket
| Materiaal: | siliconen spons |
|---|---|
| Kleur: | rood, wit, zwart, wit, grijs |
| Cel: | cel sluiten |
Industriële kwaliteit hoogtemperatuurbestendige siliconen sponspak met aanpasbare grootte
| Materiaal: | 100% maagdelijk Silicone |
|---|---|
| Kwaliteit: | industriële rang, voedselrang |
| Kleur: | doorzichtig, zwart, donkerrood, melkwit, grijs blauw, |
100% Virgin Silicone Rubber Washers, Silicone Seal, Silicone Parts, Gesloten Cell Silicone Foam Gasket
| materiaal: | siliconen spons |
|---|---|
| Kleur: | rood, wit, zwart, wit, grijs |
| Cel: | cel sluiten |

