Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ ptfe tube ] bij elkaar passen 29 producten.
Niet-brandbare PTFE-buizen met uitstekende chemische weerstand en hoge flexibiliteit voor industriële toepassingen
| UV-bestendigheid: | Uitstekend |
|---|---|
| Niet giftig: | Ja |
| Treksterkte: | Hoog |
Niet-giftige PTFE-buizen Uitstekende slijtvastheid bij chemische manipulatie
| Oppervlak: | Zacht |
|---|---|
| Maat: | Id1mm X Od2mm X 100m |
| niet-giftig: | Ja |
30Mpa ontruim PTFE-Buizenstelsel met Kust 90 een Hardheid Id1mm X Od200m X 100m
| Materiaal: | 100% maagdelijke TPU |
|---|---|
| Kleur: | Duidelijke kleur |
| Hardheid: | 90shore a |
Id1mm X Od2mm X 100m Witte PTFE slang voor hoge temperatuur
| Diameterbereik: | 0,5 mm-25 mm |
|---|---|
| Maat: | Id1mm X Od2mm X 100m |
| Treksterkte: | 2,500-4,000 psi |
Hoge treksterkte PTFE slang 90 Shore A voor hoge druk
| Oppervlak: | Zacht |
|---|---|
| Niet-ontvlambaar: | Ja |
| Geproduceerd: | Geëxtrudeerd |
Uitstekende PTFE slang voor hoge temperatuur 0,5 mm 50 mm diameter
| Voorraden: | Ja |
|---|---|
| Hardheid: | 90shore a |
| FLEXIBILITEIT: | Hoog |
90shore een Hardheidspu Buis/een Maagdelijke TPU Duidelijke Pu Slang van 100% Id1mm X een Od200m X 100m
| Materiaal: | 100% maagdelijke TPU |
|---|---|
| Kleur: | Duidelijke kleur |
| Hardheid: | 90shore a |
Uitstekende UV-resistentie Teflon slang 1 mm x 2 mm x 100 m voor hoge temperatuur toepassingen
| Slijtvastheid: | Uitstekend |
|---|---|
| Maat: | Id1mm X Od2mm X 100m |
| Niet-ontvlambaar: | Ja |
Het Bouwmaterialenptfe Slang 20Mpa, de PTFEbuis van de premierang Van PTFE
| Materiaal: | 100% maagdelijk PTFE-materiaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit, zwart |
| Treksterkte: | 20-30Mpa |

