Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
Op maat gemaakte siliconen ringen van voedingskwaliteit en siliconen schuim afdichtingen met gesloten cellen
| Plaats van herkomst | China |
|---|---|
| Merknaam | 3Arubber |
| Certificering | RoHS/FCC/SGS |
| Modelnummer | 3A1002 |
| Min. bestelaantal | 100pieces |
| Prijs | neogation |
| Verpakking Details | Verpakt in dozen |
| Levertijd | 10 werkdagen na ontvangst van uw betaling |
| Betalingscondities | L/C,T/T,Western Union,Paypal |
| Levering vermogen | 100000 lages per maand |
Productdetails
| Materiaal | siliconen spons | Kleur | rood, wit, zwart, wit, grijs |
|---|---|---|---|
| Cel | cel sluiten | Hardheid | 10-40 kust A |
| Treksterkte | 100-200 psi | Maat | Volgens tekening van de koper |
| Dikte | 0,5-1,0 g/cm³ | Geproduceerd | het snijden van blad |
| Markeren | Silicone wasmachines voor levensmiddelen,Sluitcel siliconen schuimpakking,Gepersonaliseerde siliconen wasmachines |
||
Productomschrijving
Gepersonaliseerde grootte Voedselkwaliteit Silicone wasmachines & gesloten cel Silicone schuimpakkingen
Onze 100% purine siliconen rubber wasmachines en gesloten cellen siliconen schuimpakkingen worden vervaardigd volgens uw exacte specificaties met behulp van precisie vormen op gewone pers vulcanizers.We maken gebruik van geavanceerde productietechnieken en strenge kwaliteitscontrole om producten te leveren met uitzonderlijke prestatie kenmerken.
Premium materiaal eigenschappen
Onze producten zijn gemaakt van siliconen van hoge kwaliteit en bieden uitstekende treksterkte, flexibiliteit en sterke anti-trek eigenschappen.Ze hebben een breed hardheidsbereik met een superieure verouderingsweerstand.Deze pakkingen werken betrouwbaar in lucht, water, water, water, water en water.of oliehoudende media bij temperaturen van -60°C tot +250°C.
Technische specificaties
| Materiaal | 100% puur siliconen rubber |
|---|---|
| Kleur | Donkerrood, melkwit, zwart, bruin, grijs en aangepaste opties |
| Oppervlakte | met een gewicht van niet meer dan 50 g/m2 |
| Cellen | Sluit cel |
| Treksterkte | 100-200 PSI |
| Hardheid | 10, 20, 30+/-5 oever A |
| Verlenging | 100% |
| Dichtheid | 0.6-1.1 g/cm3 |
| Werktemperatuur | -60°C tot +220°C (momentaire 260°C) |
| Grootte | Op maat vervaardigd op basis van tekeningen van de koper |
| Kleefstof | Opties voor eenzijdige algemene lijm of 3M-lijm |
Belangrijk:Wanneer u een offerte aanvraagt, geeft u uw eisen aan voor kleur, hardheid, oppervlakteafwerking, afmetingen en hoeveelheid.
Belangrijkste voordelen
- Kleine bestelhoeveelheden aanvaard
- Productie van een consistente hoge kwaliteit
- Concurrerende prijsstructuur
Toepassingen
Voornamelijk gebruikt bij de vervaardiging van verschillende oliebestendige producten, waaronder rubber slangen, afdichtingen en gespecialiseerde industriële componenten die een betrouwbare afdichtingsprestatie vereisen.
Producten galerij
Geadviseerde Producten

