Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ industrial rubber sheet ] bij elkaar passen 303 producten.
PTFE-pakband van levensmiddelenkwaliteit met een hardheid van 30-70 Shore A en een treksterkte van 8 Mpa voor industriële afdichting
| Materiaal: | zuivere PTFE-verspreidingshars |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kwaliteit: | Voedselkwaliteit |
Witte Kleur Voedselkwaliteit PTFE Pakkingstape met Enkele Zelfklevende Zijde voor Industriële Afdichting
| Materiaal: | zuivere PTFE-verspreidingshars |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kwaliteit: | Voedselkwaliteit |
Voedselveilige PTFE-afdichtingstape met corrosiebestendigheid en hoge temperatuurbestendigheid voor industriële afdichting
| Materiaal: | zuivere PTFE-verspreidingshars |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kwaliteit: | Voedselkwaliteit |
Uitstekende chemische weerstand en Hypalon stof voor dubbele afdruk oppervlak
| Dikte: | 0.5100.0mm |
|---|---|
| Materiaal: | Nieuwe hypalon of hypalon+EPDM |
| Chemische weerstand: | Uitstekend |
Chemisch bestendige PU Spider met uitstekende trillingsabsorptie voor zware toepassingen
| Oppervlak: | Zacht |
|---|---|
| Stralingsweerstand: | Zeer bestand tegen straling van hoge energie |
| Draag weerstand: | 0,01-0,10 cm3/1.61 km |
200%-320% verlenging bij breuk PTFE-gecoate glasvezelstof voor extreme temperaturen
| Gezamenlijk: | Bull Nose Jont, Alligator Joint |
|---|---|
| Trefwoorden: | Hoge temperatuurbestendig |
| Functie: | Niet plakkerig, voedselkwaliteit, hittebestendig |
Rode, gesloten cel siliconen verwarmingspad 220-240V 350W voor gelijkmatige verwarming tot 220°C
| Materiaal: | Siliconenrubber |
|---|---|
| Spanning: | 220-240V |
| Kabel: | 4 kernen × 0,5 m lengte |
Customized Size Food Grade Silicone Washers and Close Cell Silicone Foam Gasket
| Materiaal: | siliconen spons |
|---|---|
| Kleur: | rood, wit, zwart, wit, grijs |
| Cel: | cel sluiten |
Katoenen van de bakelietisolatie Staaf/Bruine Phenolic Staaf1.25-1.40g/cm3 Dichtheid
| Kleur: | bruin, oranje, zwart |
|---|---|
| Oppervlak: | Zacht |
| Materiaal: | phenolic+cotton |
Voedselrang die Zelfklevend PTFE-Draaddichtingsproduct met Rechthoek of Rond Kruis steunen
| Materiaal: | zuivere PTFE-verspreidingshars |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kwaliteit: | FDA-Rang |

