Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ industrial rubber sheet ] bij elkaar passen 286 producten.
400%-650% verlenging industriële rubberplaat voor langdurige slijtvastheid
| Dichtheid: | 1.25g/cm3 |
|---|---|
| Treksterkte: | 8-55Mpa |
| Productcategorie: | Industriële rubberplaat |
350% verlenging industriële rubberplaat met glad oppervlak 1,0-20m lengte
| Productcategorie: | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Breedte: | 0.12.0m |
| Chemische bestendigheid: | Uitstekend. |
1.4 g/cm3 Industriële rubberplaat met uitstekende verouderingsbestandheid -35°C 85°C
| Toevoeging: | Versterking en invoeging van 1-3PLY katoen, polyester, EP-stof of draadnet SS201, SS304, SS316 |
|---|---|
| Chemische bestendigheid: | Uitstekend. |
| Verouderingshinder: | Uitstekend. |
350% verlenging industriële rubberplaat voor uitstekende verouderingsvermogen 0,1-2,0m breedte
| Ozonresistentie: | Uitstekend. |
|---|---|
| Kleur: | Zwart, rood, wit, grijs, enz. |
| Materiaal: | Nieuwe hypalon of hypalon+EPDM |
Glanz oppervlak Industriële rubberplaat met 1-3PLY katoen inzet en zwarte isolatie
| Werktemperatuur: | -30°C - +100°C |
|---|---|
| Breedte: | 00,1-3,6 m |
| Dikte: | 0.5100.0mm |
1.25 g/cm3 Industriële rubberplaat met een hoge elasticiteit
| Productnaam: | Chemisch bestand PU Spider Pu Element Groen |
|---|---|
| elasticiteitseffect: | >25% |
| Kleur: | Gele, rode, paarse, groene, zwarte, beige enz. |
60 Hardheid 20mm Industriële Rubber Uitstekende Bladweerbestendigheid
| Kleur: | zwarte, witte, bruine, beige, rode, groene enz. |
|---|---|
| Treksterkte: | 8.0Mpa |
| Lengte: | 10, 20, 30, 50m |
70-98Shore Een industriële rubberplaat voor trillingsabsorptie en hoge oliebestendigheid
| Draag weerstand: | 0,01-0,10 cm3/1.61 km |
|---|---|
| Resistentie tegen zuurstof en ozon: | Goed |
| Lage temperatuurprestaties: | Goed |
Van het het Bladnbr Blad NBR van NBR Rubber van de de Broodjesnbr Pakking NBR de Wasmachine Industrieel Rubberblad
| Materiaal: | Maagdelijk NBR-Rubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwart, wit |
| Oppervlak: | Vlot, Mat, Indruk |
Dikte 0,5-100,0 mm Industriële rubberplaat Uitstekende ozonbestandheid
| Breedte: | 1.020m |
|---|---|
| verlenging: | 170%-760% |
| Temperatuurbereik: | -35°C - +85°C |

