Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ industrial rubber sheet ] bij elkaar passen 286 producten.
Breedte 0,1-3,6 m Natuurrubberplaat met een dichtheid van 1,20-1,40 g/cm3
| Dichtheid: | 1.20-1.40g/cm3 |
|---|---|
| Productcategorie: | Industriële rubberplaat |
| Dikte: | 0.5100.0mm |
0.1-3.6m Breedte NBR rubberplaat in rode kleur voor industriële toepassingen
| Product Categorie: | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Breedte: | 00,1-3,6 m |
| Kleur: | zwarte, witte, rode, grijze enz. |
Uitstekend verouderingsbestendige rubberplaat met SS316-invoeging
| Dichtheid: | 1,4 g/cm3 |
|---|---|
| Treksterkte: | 2-24Mpa |
| Productcategorie: | Industriële rubberplaat |
NBR-rubberplaat zwart kleurinsert 1 PLY-stof
| Werktemperatuur: | -30 ° C - +100 ° C |
|---|---|
| breedte: | 0,1-3,6 m |
| Hardheid: | 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
Langdurig rubberen plaatje Uitstekende chemische en weersbestendigheid
| Materiaal: | Natuurlijk rubber |
|---|---|
| Chemische weerstand: | Uitstekend |
| Hardheid: | 35, 40, 50, 60, 70, 80, 90+/-5shore A |
Chemisch product/Weerbestendigheid 10mm Natuurrubberblad -35°C - +85°C
| Dikte: | 0.5100.0mm |
|---|---|
| Lengte: | 1.020m |
| Kleur: | zwarte, witte, bruine, beige, rode, groene enz. |
Upgrade naar siliconen rubberplaat voor superieure afdichting en isolatie
| Scheursterkte: | 26-42N/mm |
|---|---|
| Breedte: | 0,1-3,6 m |
| Materiaal: | siliconenrubber |
Flexibel en duurzaam siliconen rubberplaat voor verschillende industriële toepassingen
| Treksterkte: | 7.5-12.0Mpa |
|---|---|
| Materiaal: | siliconenrubber |
| Breedte: | 0,1-3,6 m |
Silicone rubberplaat met superieure prestaties en langdurige duurzaamheid voor industriële doeleinden
| Hardheid: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5kust A |
|---|---|
| Materiaal: | siliconenrubber |
| Treksterkte: | 7.5-12.0Mpa |
Vind de beste siliconen rubberplaat voor uw industriële toepassingen tegen concurrerende prijzen
| Soortelijk gewicht: | 1,25-1,50 g/cm3 |
|---|---|
| Verouderingsweerstand: | Uitstekend |
| Lengte: | 1-50m |

