Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ industrial rubber sheet ] bij elkaar passen 286 producten.
Rood, zwart, doorschijnend kleur Temperatuurbestendige siliconen rubber plaat zacht
| Verouderingsweerstand: | Uitstekend |
|---|---|
| Breedte: | 0,1-3,6 m |
| Treksterkte: | 7.5-12.0Mpa |
Zuur Weerstands2mpa Industrieel SBR Rubberblad voor Brug Dragende Stootkussens
| Materiaal: | win SBR terug |
|---|---|
| Kwaliteit: | Industriële kwaliteit |
| Kleur: | Zwart |
Silicone rubberplaat Het perfecte materiaal voor afdichting en isolatie toepassingen
| Dikte: | 0.2mm50mm |
|---|---|
| Materiaal: | Siliconenrubber |
| Traankracht: | 2550N/mm |
Hittebestendige rubberen plaat 1m-20m lengte, -60°C tot +320°C
| Temperatuurbereik: | -60°C~+320°C |
|---|---|
| Invoegen: | Versterk 1PLY Glassfiber of Aramid-Stof |
| Traankracht: | 2025N/mm |
Silicone rubberplaat De perfecte keuze voor hoge temperatuur en chemische weerstand
| Temperatuurbereik: | -60°C~+200°C |
|---|---|
| Traankracht: | 2030N/mm |
| Treksterkte: | 3-6 MPa |
High tensile strength siliconen rubberplaat voor industriële toepassingen
| Naam: | silicone rubberblad |
|---|---|
| Verlenging: | 200-400% |
| Dikte: | 0,5 mm-50 mm |
Hoge hardheid 2 mm dik siliconen rubberplaat met Ul94-V0 rating voor industriële toepassingen
| Temperatuurbereik: | -60℃-300℃ |
|---|---|
| Materiaal: | Siliconenrubber |
| Hardheid: | 20-80 Strand A |
0.5-100.0 mm Dikte SBR-rubberplaat voor het afdrukken van het stofoppervlak
| Plaatsing: | Versterking en invoeging van 1-3PLY katoen, polyester, EP-stof of draadnet SS201, SS304, SS316 |
|---|---|
| Dikte: | 0.5100.0mm |
| Breedte: | 00,1-3,6 m |
Silicone rubberplaat Flexibel en bestand tegen extreme temperaturen en chemicaliën
| Ozonbestendigheid: | Uitstekend |
|---|---|
| Verouderingsweerstand: | Uitstekend |
| Dikte: | 1.0mm6.0mm |
100% Maagdelijk Butylrubberblad/Industrieel Rubberblad voor Pakkingen bij Militair
| Materiaal: | maagdelijke butylrubber |
|---|---|
| Kwaliteit: | industriële rang, premierang |
| Kleur: | Zwart, wit, rood, grijs etc. |

