Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ industrial rubber sheet ] bij elkaar passen 286 producten.
Vlakke Rubber het Bladhardheid 60, 70, 80+ van Oppervlakte Industriële FKM/- 5 Kust A
| Materiaal: | maagdelijk FKMrubber |
|---|---|
| Kwaliteit: | premierang, economische rang, commerciële rang |
| kleur: | zwarte, witte, rode, groene enz. |
Flexibel en duurzaam siliconen rubberplaat met een aangepaste dikte voor industriële en voedingsmiddelentoepassingen
| Materiaal: | 100% maagdelijk Silicone |
|---|---|
| Kwaliteit: | Voedselkwaliteit |
| Kleur: | Doorzichtig, Wit, Zwart, Rood |
Siliconen rubberplaat voor voedingsmiddelen, 1-4 mm dik, 7,5-12 MPa treksterkte
| Materiaal: | 100% maagdelijk Silicone |
|---|---|
| Kwaliteit: | voedselkwaliteit |
| Kleur: | Doorzichtig, Wit, Zwart, Rood |
1 mm hoogtemperatuur siliconen rubberplaat -40 tot +220°C
| Productnaam: | rubberblad op hoge temperatuur |
|---|---|
| Verlenging: | ≥350% |
| Compressieset: | ≤ 25% |
1.5mm FKM Rubberen Plaat 10m Lengte Hoge Temperatuur Bestendig -50°C tot +250°C
| Oppervlak: | Vlotte, Indrukstof |
|---|---|
| Compressieset: | ≤15% |
| Naam: | FKM-rubberplaat, fluorrubberplaat, FKM-plaat, FPM-plaat |
Warmtebestendige siliconen rubberplaat voor extreme temperaturen
| Dikte: | 0.2mm50mm |
|---|---|
| Soortelijk gewicht: | 1,5 g/cm3 |
| Hardheid: | 20-80 Strand A |
High Temperature Rubber Sheet with 1PLY Glassfiber Or Aramid Fabric Reinforce for Industrial Use with Tensile Strength 5-9MPa and Temperature Range -60°C~+320°C
| Oppervlak: | Vlotte, Indrukstof |
|---|---|
| Hardheid: | 75±5 Strand A |
| Lengte: | 10m-20m |
High Temperature Rubber Sheet with Compression Set ≤15% and Tensile Strength 5-9MPa for Extreme Temperature Range -60°C to +320°C
| Lengte: | 10m-20m |
|---|---|
| Compressieset: | ≤15% |
| Treksterkte: | 5-9MPa |
Hoog Elasticiteits Industrieel Rubberblad voor de Vacuüm Laminerende Pers van pvc
| Materiaal: | 100% maagdelijk natuurrubber |
|---|---|
| Kwaliteit: | Industriële kwaliteit |
| Kleur: | rode, zwarte, witte, bruine, beige, groene enz. |
Het vlotte/Industriële Doekteken wint Rubberblad voor Bufferring en Verbindingen terug
| Materiaal: | win SBR terug |
|---|---|
| Kwaliteit: | Industrial Grade |
| kleur: | Black |

