Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ industrial rubber sheet ] bij elkaar passen 292 producten.
Ozon - bestand Industrieel Rubberblad zonder Geur, Dichtheid 1.5g/cm3
| Kwaliteit: | Industriële kwaliteit |
|---|---|
| Kleur: | zwarte, witte, rode, grijze enz. |
| Treksterkte: | 4-8Mpa |
Olie Bestand FKM Industrieel Rubberblad, Dikte 0.5 - 20.0mm
| Materiaal: | Maagdelijke FKM -rubber |
|---|---|
| Kwaliteit: | Premium -kwaliteit, economische kwaliteit, commerciële kwaliteit |
| Kleur: | Zwart, wit, rood, groen etc. |
2MPa zwarte Rubber het Blad van het Kleurensilicone/Rubber het Blad Industriële Rang van SBR
| Materiaal: | win SBR terug |
|---|---|
| Kwaliteit: | industriële kwaliteit |
| Kleur: | Zwart |
1-2m Hoge Temperatuur Siliconenrubberplaat 50-60 Shore A
| Materiaal: | Siliconen |
|---|---|
| Kleur: | Blauw |
| Hardheid: | 50-60 kust A |
FKM-rubberplaat 0,5 mm-10 mm Dikte 200 °C-300 °C Temperatuurweerstand
| Invoegen: | Versterk 1PLY Glassfiber of Aramid-Stof |
|---|---|
| Naam: | FKM-rubberplaat, fluorrubberplaat, FKM-plaat, FPM-plaat |
| Lengte: | 1m-20m |
Silicone rubberplaat De ultieme afdichtings- en isolatieoplossing voor prestaties
| Soortelijk gewicht: | 1,25 g/cm3 |
|---|---|
| Materiaal: | siliconenrubber |
| Kleur: | Doorzichtig, wit, zwart, rood, blauw, enz. |
Siliconenrubber plaat 2mm met 26-42N/mm scheursterkte
| Temperatuurbereik: | -60°C - +260°C (moment 300°C) |
|---|---|
| Traankracht: | 26-42N/mm |
| Soortelijk gewicht: | 10,25-1,50 g/cm3 |
High Temperature FKM Rubber Sheet Reinforced with 1PLY Glassfiber or Aramid Fabric for Industrial Applications with 0.5mm-10mm Thickness and Tear Strength ≥25N/mm
| Olieweerstand: | Goed |
|---|---|
| Materiaal: | Fluorubber, FKM, FPM, Viton |
| Invoegen: | Versterk 1PLY Glassfiber of Aramid-Stof |
Durable High Temperature Rubber Sheet with Compression Set ≤15% and Tensile Strength 5-9MPa for Industrial Applications
| Treksterkte: | 5-9MPa |
|---|---|
| Traankracht: | ≥25N/mm |
| Verlenging: | ≥200% |
Het Bladbreedte van het hoge Prestaties16mpa Industriële gevulkaniseerd rubber 0.1 - 3.6m
| Materiaal: | maagdelijk neopreen |
|---|---|
| Kwaliteit: | Premium cijfer |
| Kleur: | zwarte, witte, rode, grijze enz. |

