Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ industrial rubber sheet ] bij elkaar passen 303 producten.
Silicone rubberplaat Silicone rol Silicone membraan in verschillende dikte en breedte voor verschillende vereisten
| Materiaal: | maagdelijk silicone |
|---|---|
| Kwaliteit: | Voedselkwaliteit |
| Oppervlak: | Zacht |
Industriële siliconenrubberplaat 1-6 mm dik voor veiligheidsglas
| Materiaal: | maagdelijk silicone |
|---|---|
| Kleur: | Translucent, grijs, zwart, blauw |
| Oppervlak: | Glanzend, Matt, Impressie Stof |
Voedingsmiddelenkwaliteit Silicone rubberplaat Goed afdichtend vermogen Geschikt voor olieomgevingen met lage/hoge temperatuur
| Materiaal: | 100% maagdelijk Silicone |
|---|---|
| Kwaliteit: | Voedselkwaliteit |
| Kleur: | Doorzichtig, Wit, Zwart, Rood |
Siliconen sponsrubberplaat met dubbelzijdige textieloppervlak en 10-30 Shore A hardheid voor toepassingen van -60°C tot +260°C
| Sollicitatie: | speciaal voor strijktafel |
|---|---|
| Oppervlak: | dubbele afdrukstof |
| Treksterkte: | 200 psi |
3,6 m brede naadloze siliconenrubberplaat 40-60 Shore A
| Materiaal: | Siliconen |
|---|---|
| Kleur: | Translucent, grijs, zwart, blauw |
| Oppervlak: | Glanzend, Matt, Impressie Stof |
Weerstand 15mm Op hoge temperatuur van Sbr de Natuurlijke Rubbermat sheet with excellent weather
| Temperatuurbereik: | -35°C - +100°C |
|---|---|
| Breedte: | 0,1-3,6 m |
| Lengte: | 1.020m |
12mm dikte hittebestendige Hypalon rubberen plaat met uitstekende chemische bestendigheid voor industrieel gebruik
| Materiaal: | Hypalonbroodje |
|---|---|
| Dikte: | 0,1-3,6 m |
| verlenging: | 350% |
Maagdelijke siliconenrubberplaat 50 Shore A, 7,5 MPa treksterkte
| Materiaal: | maagdelijk silicone |
|---|---|
| Kwaliteit: | Midden Bestand Scheur |
| Oppervlak: | vlotte/indrukstof |
Natuurrubberen plaat van voedingskwaliteit met hoge treksterkte en breed temperatuurbereik voor industriële toepassingen
| Materiaal: | Puur natuurlijk rubber of NR/SBR |
|---|---|
| Kwaliteit: | industriële kwaliteit, voedselcijfer |
| Kleur: | zwarte, witte, bruine, beige, rode, groene enz. |
Industriële kwaliteit 100% nieuw neopreen rubberplaat - Chemisch corrosiebestendige neopreen bekleding
| Materiaal: | 100% maagdelijke neopreen of CR/SBR |
|---|---|
| Kwaliteit: | premierang, industriële rang, commerciële rang |
| Kleur: | Zwart, wit, rood, grijs etc. |

