Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ industrial rubber sheet ] bij elkaar passen 303 producten.
Hoogwaardige siliconenrubberplaat met uitstekende verouderings- en ozonbestendigheid, verkrijgbaar in lengtes van 1-50 m
| Lengte: | 1-50m |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm |
| Materiaal: | Siliconenrubber |
Silicone rubberplaat 3 mm Dikte 0,1-3,6 m Breedte 7,5-12,0 Mpa Tensile
| Verlenging: | 350%-720% |
|---|---|
| Kleur: | Translucent, wit, zwart, rood, blauw, enz. |
| Traankracht: | 26-42N/mm |
Silicone rubberplaat 1-50m met 26-42N/mm scheursterkte
| Verouderingsweerstand: | Uitstekend |
|---|---|
| Traankracht: | 26-42N/mm |
| Hardheid: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
High Temperature Rubber Sheet with Tear Strength ≥25N/mm, 1m-2m Width, and Reinforced with 1PLY Glassfiber or Aramid Fabric
| Lengte: | 10m-20m |
|---|---|
| Sollicitatie: | Van toepassing op alle soorten rubberen afdichting, rubberen pakking of speciaal voor houten PVC-vac |
| Verlenging: | ≥200% |
Rood Industrieel Gom Rubberblad voor Vrachtwagenvoering, Drinkwatervoering
| Treksterkte: | 15-24Mpa |
|---|---|
| Hardheid: | 35-60shore A |
| Verlenging: | 500%-740% |
Het glanzende Rubberblad Met grote trekspanning van het Sterkte Industriële Nitril, 1 - 6mm Rubberblad
| Materiaal: | maagdelijke nitril of NBR/SBR |
|---|---|
| Kwaliteit: | premierang, industriële rang, commerciële rang, voedselrang |
| Kleur: | zwarte, witte, rode, grijze enz. |
4 - 16Mpa-Bouw Industrieel NBR Rubber Afdekkend Broodje, Zwart Rubberblad
| Treksterkte: | 4-16mpa |
|---|---|
| Hardheid: | 40-80SHORE A |
| Verlenging: | 250%-380% |
Het Blad van de Hypalonstof, Industrieel Geel Neopreen Rubberblad, Grijs, Rood, Blauw
| Materiaal: | Hypalon+fabric+neoprene |
|---|---|
| Kwaliteit: | Industriële kwaliteit |
| Kleur: | rode, zwarte, witte, gele, grijze, blauwe enz. |
10 Shore Een helder siliconen rubberen plaat 1,2 mm x 330 mm x 330 mm
| Materiaal: | PET+vloeibare siliconen+PET |
|---|---|
| Hardheid: | 10shore A |
| Kleur: | Duidelijke kleur |
Voedingsmiddelensoort siliconenrubberplaat met elektrische isolatie en corrosiebestendigheid voor industriële toepassingen
| Oppervlak: | Indrukstof of glad |
|---|---|
| Versterken: | plaats 1-laags stof |
| Treksterkte: | 7-12 MPa |

