Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ industrial rubber sheet ] bij elkaar passen 304 producten.
Duurzame siliconenrubberplaat voor vacuümperslamineermachine met hoge treksterkte 7-12 MPa en aanpasbare afmetingen en kleur
| Oppervlak: | glad/glad, |
|---|---|
| Versterken: | plaats 1-laags stof |
| Treksterkte: | 7-12 MPa |
Silicone rubberplaat voor industriële productie en scheurbestendige maat en kleur beschikbaar 1-5 jaar garantie
| Materiaal: | maagdelijk silicone |
|---|---|
| Kleur: | doorzichtige kleur |
| Oppervlak: | Zacht |
De duidelijke Transparante Treksterkte van Siliconeblad Gerecycleerde Rubberbladen 7.5Mpa
| Materiaal: | Siliconenrubber |
|---|---|
| Kwaliteit: | Voedselkwaliteit |
| Kleur: | Transparant |
0.5 - 6.0mm X 1,0 - 1.2mm X 10m NBR Diafragma Rubberblad voor Industriële Verbinding
| Materiaal: | NBR+Fabric+NBR |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Oppervlak: | Zacht |
Hoogtemperatuurbestendige siliconenrubberplaat met uitstekende verouderingsvermogen en aanpasbare dikte
| Lengte: | 1-50m |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | -60°C - +260°C(moment 300°C) |
| Hardheid: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5kust A |
Siliconenrubberplaat met hoge rek 350%-720% -60°C tot 260°C
| Breedte: | 00,1-3,6 m |
|---|---|
| Lengte: | 1-50m |
| Temperatuurbereik: | -60°C - +260°C (moment 300°C) |
Silicone rubberplaatrol 1-50 m Lengte 0,1-50 mm Dikte
| Lengte: | 1-50m |
|---|---|
| Hardheid: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
| Treksterkte: | 7.5-12.0Mpa |
0.5mm-10mm Thick High Temperature Rubber Sheet with -60°C~+320°C Range and 1m-2m Width for Industrial Applications
| Temperatuurbereik: | -60°C~+320°C |
|---|---|
| Dikte: | 0,5 mm-10 mm |
| Sollicitatie: | Van toepassing op alle soorten rubberen afdichting, rubberen pakking of speciaal voor houten PVC-vac |
Food Grade White Nitrile Rubber Sheet with 70 Shore A Hardness and 300% Elongation for Industrial Use
| Materiaal: | maagdelijk nitril |
|---|---|
| Kwaliteit: | Voedselkwaliteit |
| Kleur: | Wit |
Het industriële Rubberblad van het Nitrildiafragma/Rubberpakkings Materieel Blad
| Materiaal: | Maagdelijk Nitril + EP-Stof of Polyesterstof |
|---|---|
| Kwaliteit: | Premium cijfer |
| Kleur: | Zwart |

