Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ industrial rubber sheet ] bij elkaar passen 303 producten.
Verouderingsbestendige EPDM-rubberplaat met hoge temperatuur- en zuur- en alkalisterendheid voor industrieel gebruik
| Materiaal: | Maagd Hypalon of CSM/EPDM |
|---|---|
| Kwaliteit: | Commerciële kwaliteit, industriële kwaliteit, premium cijfer |
| Kleur: | zwart, wit, rood, grijs |
Superbrede siliconenrubberen plaat van voedingskwaliteit met een breedte van 3600 mm, hittebestendig tot 260°C
| Oppervlak: | glad/glad, |
|---|---|
| Treksterkte: | 7-12 MPa |
| Hardheid: | 40,50,60,70,80+/-5shore a |
Vermaarde siliconen rubberplaat 0,1-0,8 mm x 0,5 m x 50 m, treksterkte 7,5 Mpa
| Materiaal: | maagdelijk silicone |
|---|---|
| Kwaliteit: | Midden Bestand Scheur |
| Oppervlak: | Zacht |
Open cel siliconen spons rubber plaat 1m breedte 10m lengte
| Materiaal: | maagdelijk siliconerubber |
|---|---|
| Cel: | Open Cel |
| Oppervlak: | scherpe bellen |
0.1-1.0 mm Doorzichtige siliconen rubberplaat 50m Roll 40-70 Shore A
| Dikte: | 0,1-1,0 mm |
|---|---|
| Breedte: | 0.51.0m |
| Lengte: | 50, 100m |
Siliconeblad, Silicone het Afdekken, Siliconemembraan, Siliconebroodjes, Silicone Rubberblad voor Vacuümlamineerder
| Oppervlak: | indrukstof, zand aan één kant of dubbel |
|---|---|
| Materiaal: | Siliconenrubber |
| Kwaliteit: | voedselkwaliteit zonder geur |
Ruwe oppervlakte Silicone rubber plaat 60 Shore A 1m breedte
| Topmateriaal: | Maagdelijk Silicone met Ruwe Oppervlakte |
|---|---|
| Onderkant: | Steunend Zelfklevend 3M |
| Kleur: | Doorzichtig, Zwart, Wit, Grijs, Rood |
Glad/zandoppervlak Silicone rubberplaat 1,25-1,50 g/cm3 Dichtheid 1,0 mm-6,0 mm Dikte
| Materiaal: | maagdelijk silicone |
|---|---|
| Kleur: | donkerrode kleur |
| Oppervlak: | Zacht |
Doorzichtige voedselkwaliteit siliconen rubberplaat met een hoge scheurbestandheid en glad oppervlak
| Materiaal: | 100% nieuw siliconenrubber |
|---|---|
| Cijfer: | food grade zonder geur |
| Kwaliteit: | gemiddelde scheurweerstand |
Silicone spons rubber plaat 10-40 Shore Een dikte van 1-50 mm
| Materiaal: | Siliconeschuim |
|---|---|
| Cel: | Dichte Cel |
| Oppervlak: | Geweven vlot of stof |

