Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ industrial rubber sheet ] bij elkaar passen 303 producten.
De houten Mat van de de Vloermorserij van het Korrel Industriële Rubberblad Rubber Gevoelde, 1050mm Dikte
| Materiaal: | rubberkorrel |
|---|---|
| Bovenkleur: | Groen, Rood, Blauw, Geel |
| Onderste kleur: | Zwart |
4mm Siliconenrubberplaat 60-70 Shore A Hittebestendig Industrieel Kwaliteit
| Materiaal: | maagdelijk silicone |
|---|---|
| Kleur: | Grijz, zwart, blauw |
| Oppervlak: | Glad of getextureerd |
FDA-het Blad van RangFKM FKM, Fluorubber-Blad Postcured zonder Geur
| Treksterkte: | 6-12Mpa |
|---|---|
| Hardheid: | 60, 70, 80+/-5shore A |
| Verlenging: | 200% |
1.5mm High Temperature Rubber Plaat 60 Shore A 7,5MPa Tensile
| Breedte: | 1m-2m |
|---|---|
| Treksterkte: | 7.5Mpa |
| Oppervlak: | Glanzend, Matt, Impressie Stof |
Hoge elasticiteit en dichtheid PU koppelspin voor zware toepassingen
| Productcategorie: | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Olieweerstand: | Hoogpolaire polymerenverbinding met een lage affiniteit met niet-polaire minerale olie |
| Dikte: | 1.25g/cm3 |
Blauw 2mm 3mm Hittebestendig Siliconeblad 4mm Op hoge temperatuur
| Materiaal: | 100% maagdelijk Silicone |
|---|---|
| Kwaliteit: | Voedselkwaliteit |
| Kleur: | Doorzichtig, Wit, Zwart, Rood |
2 mm siliconen rubberplaat 1m-2m breedte hoge temperatuur weerstand
| Breedte: | 1m-2m |
|---|---|
| Naam: | silicone rubberblad |
| Zuurweerstand: | Goed |
Korrel Industrieel Rubbermat flooring 1050mm X 0.51.0m X 0.51.0m
| Materiaal: | Korrelrubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwart, Groen, Blauw, Rood, Geel |
| Dikte: | 10-50 mm |
Siliconenplaat voor voedingsmiddelen, 1,5-50 mm dik, UV-bestendig
| Materiaal: | Siliconenrubber |
|---|---|
| Kleur: | doorzichtige kleur |
| Oppervlak: | Zacht |
Het Silicone Transparant Blad van de voedselrang/Transparante Siliconefilm 0,1 - 1.5mm Dikte
| Materiaal: | maagdelijk silicone |
|---|---|
| Kwaliteit: | Voedselkwaliteit |
| Kleur: | Hoge Transparante Kleur |

