Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ industrial rubber sheet ] bij elkaar passen 292 producten.
1 - 10mm x 1 - 1.5m x 10m het Blad van het Siliconeschuim, het Blad die van de Siliconespons Zelfklevend 3M Gule steunen
| Bovenkant: | afdrukstof |
|---|---|
| Onderkant: | zelfklevende 3M-lijm |
| Cel: | Dichte Cel |
Geëxtrudeerde siliconen sponskoord 10-30 Shore A voor industriële afdichtingen
| Geproduceerd: | Geëxtrudeerd |
|---|---|
| Kleur: | Donkerrood, Melkwit, Zwart Grijs, |
| Oppervlak: | Vlot Scheenbeen |
Voedselrang CNC die Diverse Pakking van Precisieverbindingen PTFE voor Industriële Verbinding machinaal bewerken
| Materiaal: | 100% purine PTFE |
|---|---|
| Kwaliteit: | Voedselkwaliteit |
| Oppervlak: | Zacht |
Netwerk van de het Roestvrije staaldraad van SS316 SS304/Zuur het Verzetten zich tegen Netwerk van de Metaaldraad 30m Lengte
| Materiaal: | Roestvrij staal 201, 202, 302, 304, 304HC, 304L, 309S, 310S, 316, 316L, 321, 430 of Cromax, Incoloy, |
|---|---|
| Draaddiameter: | 14-50SWG |
| Maaswijdte: | 2-630mesh |
Polyruthaan Spin Tensile Sterkte 8-55Mpa Voor industriële behoeften en eisen
| Productcategorie: | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Treksterkte: | 8-55Mpa |
| Hardheid: | 70-98shore a |
35 Hardheid Rubberfolie in 1,0-20m Lengte voor Industriële Toepassingen
| verlenging: | 170%-760% |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | -35°C - +85°C |
| Ozonbestendigheid: | Uitstekend |
Het Rubberblad van FKM, het Rubberblad van FPM, Fluorubber-Blad, het Rubberblad van FKM, Industrieel Rubberblad
| Materiaal: | Maagdelijke Fluorubber |
|---|---|
| Kleur: | Zwart, Groen, Rood, Wit |
| Oppervlak: | Zacht |
4mm Hoge Temperatuur Siliconenplaat 7MPa Treksterkte ≤25% Compressie
| Breedte: | 1m-2m |
|---|---|
| Compressieset: | ≤ 25% |
| Lengte: | 1m-20m |
Temperatuurbereik -35°C 85°C Industrieel rubber met uitstekende weerbestendigheid
| Dikte: | 0.5100.0mm |
|---|---|
| Ozonbestendigheid: | Uitstekend |
| Weerbestendigheid: | Uitstekend |
Uitstekende ozon- en weersbestendige rubberplaat voor industriële toepassingen
| Lengte: | 1.020m |
|---|---|
| Ozonbestendigheid: | Uitstekend |
| Weerbestendigheid: | Uitstekend |

