Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ ptfe packing material ] bij elkaar passen 156 producten.
De industriële Rangzwarte drijft het Gevulde Grafiet van PTFE Buis of Koolstofrohs FCC SGS uit
| Materiaal: | PTFE gevuld grafiet of arbon |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Kwaliteit: | Industriële kwaliteit |
Voedselveilige PTFE-expansietape met corrosiebestendigheid en hoge temperatuurbestendigheid voor industriële afdichting
| Materiaal: | zuivere PTFE-verspreidingshars |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kwaliteit: | voedselkwaliteit |
Vermaarde PTFE-plaat met glad oppervlak en temperatuurbestandheid van -180 °C tot +260 °C voor industriële toepassingen
| Materiaal: | maagdelijke PTFE |
|---|---|
| Kwaliteit: | Premium cijfer |
| Kleur: | Wit, zwart |
Industriële PTFE-gecoate glasstof voor hoge temperaturen
| Temperatuurbestendig: | -180°C - +260°C |
|---|---|
| Trefwoorden: | Hoge temperatuurbestendig |
| Eenheidsgewicht: | 17 oz/sqy |
PTFE-maas van industriële kwaliteit met een temperatuurweerstand tot 260°C
| Chemische weerstand: | Uitstekend |
|---|---|
| Gaas: | 0.5x1, 1x1, 2x2.5, 4 × 4, 6 × 6, 10 × 10 mm |
| Temperatuurbestendigheid: | Tot 260°C |
200%-320% verlenging bij breuk PTFE-gecoate glasvezelstof voor extreme temperaturen
| Gezamenlijk: | Bull Nose Jont, Alligator Joint |
|---|---|
| Trefwoorden: | Hoge temperatuurbestendig |
| Functie: | Niet plakkerig, voedselkwaliteit, hittebestendig |
Breathable PTFE mesh voor lichtgewicht en niet-stick
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Gemakkelijk schoon te maken: | Ja |
| Gezamenlijk: | bullnose verbinding, spiraal en klep |
PTFE-maasband voor magnetronen, bestand tegen temperaturen tot 260°C
| Materiaal: | PTFE |
|---|---|
| Magnetron veilig: | Ja |
| Ademend: | Ja |
UV-bestendige PTFE-snijdpad chemische weerstand en verscheurbaarheid tot 260°C
| voedselkwaliteit: | Nee |
|---|---|
| Chemische weerstand: | Uitstekend |
| Temperatuurbestendigheid: | Tot 260°C |
Uitstekende slijtvastheid PTFE buis perfect voor niet-giftige chemische verwerking
| Niet-ontvlambaar: | Ja |
|---|---|
| Hardheid: | 90shore a |
| FLEXIBILITEIT: | Hoog |

