Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ ptfe packing material ] bij elkaar passen 156 producten.
Voedselveilige PTFE-afdichtingstape met corrosiebestendigheid en hoge temperatuurbestendigheid voor industriële afdichting
| Materiaal: | zuivere PTFE-verspreidingshars |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Kwaliteit: | voedselkwaliteit |
Maagdelijke PTFE-plaat met 20-30 MPa treksterkte en -180°C tot +260°C temperatuurbestendigheid voor industriële toepassingen
| Materiaal: | maagdelijke PTFE |
|---|---|
| Kwaliteit: | Premium cijfer |
| Kleur: | Wit, zwart |
Witte 100% PTFE-buizen met een treksterkte van 20 Mpa voor industriële toepassingen
| Materiaal: | 100% maagdelijk PTFE-materiaal |
|---|---|
| Geproduceerd: | Gegoten |
| Kwaliteit: | industriële rang, voedselrang |
Golfdocument Materiaal25% Glassfiber Ptfe Stootkussen
| Materiaal: | PTFE+25%glassfiber |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Maat: | Aangepast |
Id1mm X Od2mm X 100m Witte PTFE slang voor hoge temperatuur
| Diameterbereik: | 0,5 mm-25 mm |
|---|---|
| Maat: | Id1mm X Od2mm X 100m |
| Treksterkte: | 2,500-4,000 psi |
Aanpasbare niet-stick PTFE-snipperpad uitstekende chemische en slijtvastheid
| UV-bestendigheid: | Uitstekend |
|---|---|
| Non-stick: | Ja |
| Scheurweerstand: | Goed |
Non Stick PTFE Glasvezel Cutter Pad Rechthoekige vorm voor precisie snijden
| vorm: | Rechthoekig als tekening |
|---|---|
| Maat: | Aanpasbaar |
| Temperatuurbestendigheid: | Tot 260°C |
Witte PTFE glasvezel snijplaat scheurbestand tot 260 °C
| Dikte: | Standaard, in overeenstemming met de gewoonte |
|---|---|
| Warmtegeleiding: | Laag |
| UV-bestendigheid: | Uitstekend |
Witte PTFE gaas 10×10mm Gemakkelijk schoon te maken Ja
| Chemische weerstand: | Uitstekend |
|---|---|
| Materiaal: | PTFE |
| Gezamenlijk: | bullnose verbinding, spiraal en klep |
Afdichting PTFE-pakband Wit met treksterkte 8Mpa Geschikt voor mechanische afdichtingstoepassingen
| Temperatuurbereik: | -168°C ~ +280°C (maximum+315°c) |
|---|---|
| Dikte: | 10,5-7,0 mm |
| Materiaal: | PTFE |

