Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ silicone rubber seals ] bij elkaar passen 204 producten.
Voedingsmiddelen van siliconen rubberen wasmachines met een treksterkte van 9 Mpa en hoge temperatuurbestandheid voor afdichtingstoepassingen
| Materiaal: | maagdelijke FKM, florubber |
|---|---|
| Kleur: | zwart, bruin |
| Kwaliteit: | food grade met geur |
High Impact Resistant Standard Size UN Silicone Rubber Washers met 90 Shore A Hardheid Polyurethane Olie Seal
| Materiaal: | hoog - kwaliteitstpu materiaal |
|---|---|
| Kleur: | blauw, rood, groen |
| Type: | DE V.N., UNS |
Het Silicone Rubberwasmachines OUY van de oliecilinder/het Type van IDI/van ODI/van UHS/van UNS/de V.N.-
| Materiaal: | hoog - kwaliteitstpu materiaal |
|---|---|
| kleur: | groene |
| Type: | OUY/IDI/ODI/UHS/UNS/DE V.N. ENZ. |
Hoge slijtvastheid Silicone rubber wasmachines en DKBI/DKB olie afdichting met perfecte afdichting en uitstekende duurzaamheid
| Materiaal: | Staal |
|---|---|
| Lip: | Pu-Lip of NBR-Lip |
| Type: | DLI |
Food Grade Silicone Ring 20-80 Shore A Hittebestendig
| Maat: | Verschillende maten beschikbaar |
|---|---|
| OEM -maat: | overeengekomen |
| Kleur: | om het even welke kleur door de koper |
Silicone rubberplaat Het perfecte materiaal voor afdichting en isolatie toepassingen
| Dikte: | 0.2mm50mm |
|---|---|
| Materiaal: | Siliconenrubber |
| Traankracht: | 2550N/mm |
Silicone rubberplaat De perfecte keuze voor hoge temperatuur en chemische weerstand
| Temperatuurbereik: | -60°C~+200°C |
|---|---|
| Traankracht: | 2030N/mm |
| Treksterkte: | 3-6 MPa |
Aanpasbare hittebestendige siliconenrubberplaat met hoge temperatuurbestendigheid voor industriële afdichting
| Kleur: | Doorzichtig, wit, zwart, rood, blauw, enz. |
|---|---|
| Hardheid: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5kust A |
| Ozonbestendigheid: | Uitstekend |
Hoogtemperatuurbestendige siliconenrubberplaat met uitstekende verouderingsvermogen en aanpasbare dikte
| Scheursterkte: | 26-42N/mm |
|---|---|
| Breedte: | 0,1-3,6 m |
| Materiaal: | Siliconenrubber |
Hoogtemperatuurbestendige siliconenrubberplaat met uitstekende verouderingsvermogen en aanpasbare dikte
| Lengte: | 1-50m |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | -60°C - +260°C(moment 300°C) |
| Hardheid: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5kust A |

