Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ silicone rubber seals ] bij elkaar passen 204 producten.
Silicone rubberplaat 0,5 mm-50 mm Dikte -60°C tot 260°C
| Verouderingsweerstand: | Uitstekend |
|---|---|
| Traankracht: | 1325N/mm |
| Soortelijk gewicht: | 1.2-1.25g/cm3 |
Synthetisch rubber hydraulische krikafdichting 3A2005 model voor afdichting bij hoge en lage druk
| Materiaal: | synthetisch rubber |
|---|---|
| Model: | 3A2005 |
| Naam: | Verbinding voor Hydraulisch Jack Hydraulic Dowty Seal |
High tensile strength siliconen rubberplaat voor industriële toepassingen
| Naam: | silicone rubberblad |
|---|---|
| Verlenging: | 200-400% |
| Dikte: | 0,5 mm-50 mm |
Hoge hardheid 2 mm dik siliconen rubberplaat met Ul94-V0 rating voor industriële toepassingen
| Temperatuurbereik: | -60℃-300℃ |
|---|---|
| Materiaal: | Siliconenrubber |
| Hardheid: | 20-80 Strand A |
Flexibel en duurzaam siliconen rubberplaat met een aangepaste dikte voor industriële en voedingsmiddelentoepassingen
| Materiaal: | 100% maagdelijk Silicone |
|---|---|
| Kwaliteit: | Voedselkwaliteit |
| Kleur: | Doorzichtig, Wit, Zwart, Rood |
Flexibel siliconen rubberplaat bestand tegen extreme temperaturen en chemicaliën voor industriële toepassingen
| Ozonbestendigheid: | Uitstekend |
|---|---|
| Verouderingsweerstand: | Uitstekend |
| Dikte: | 1.0mm6.0mm |
Temperatuurbestendige siliconen rubberplaat met uitstekende verouderingsvastheid en hoge scheurvastheid
| Verouderingsweerstand: | Uitstekend |
|---|---|
| Breedte: | 0,1-3,6 m |
| Treksterkte: | 7.5-12.0Mpa |
Siliconenrubber plaat 2mm met 26-42N/mm scheursterkte
| Temperatuurbereik: | -60°C - +260°C(moment 300°C) |
|---|---|
| Scheursterkte: | 26-42N/mm |
| Soortelijk gewicht: | 1,25-1,50 g/cm3 |
20mm siliconen rubber ring met een treksterkte van 7,5-9,8 MPa en een temperatuurbereik van -60°C tot +250°C voor afdichtingstoepassingen
| Temperatuurbereik: | -60°C - +250°C |
|---|---|
| Productnaam: | Siliconepakking, siliconenring, siliconenwasser |
| Scheursterkte: | 26-42N/mm |
De Verbindingsuitrusting van de rode Kleureno-ring/Klein Maagdelijk het Siliconemateriaal van de O-ringsuitrusting
| Materiaal: | maagdelijk silicone |
|---|---|
| Kleur: | Doorzichtig, Rood |
| Hardheid: | 60, 70shore A |

