Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ solid plastic rods ] bij elkaar passen 45 producten.
Witte PP Staaf 6 Voet Lengte voor Industriële Afdichting
| Materiaal: | 100% maagdelijk pp-materiaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Grijs, Zwart |
| Produceren: | Drijf uit |
Nylon Kunststof Staaf 6 Voet Lengte 1/4 Inch Diameter 80°C Warmtevervorming
| Werktemperatuur: | -30°C - +165°C |
|---|---|
| Warmteflectietemperatuur: | 80 ° C |
| Afgietselinkrimping: | 2.5%-2.8% |
Glanz oppervlak Nylon plastic staaf voor hoge spanning en R110-120M91-M88 hardheid prestaties
| Werktemperatuur: | -30°C - +165°C |
|---|---|
| Afgietselinkrimping: | 2.5%-2.8% |
| Warmteflectietemperatuur: | 80 ° C |
Vlotte de Oppervlakte Nylon Plastic Staaf van de premierang, Hardheid 55+/- 5 Kust D
| Materiaal: | 100% maagdelijk PTFE-materiaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit, zwart |
| Treksterkte: | 20-30Mpa |
Hoogwaardige 80 MPa treksterkte UV-bestendige nylon plastic staaf met R110-120M91-M88 hardheid
| Compressie ingesteld: | <10> |
|---|---|
| Oppervlak: | glad/glad |
| Dikte: | 1.15 g/cm3 |
Slijtvast POM-staaf met hoge treksterkte en uitstekende maatvastheid voor industriële toepassingen
| Materiaal: | 100% maagdelijk POM-materiaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit, zwart |
| Treksterkte: | 62Mpa |
Gele polyurethaan staaf met een werktemperatuur van 120°C, een lengte van 300-500mm en corrosiebestendige eigenschappen
| Materiaal: | 100% maagdelijke polyether, polyester |
|---|---|
| Kleur: | geel, bruin, zwart, rood |
| Akron Schuringsverlies: | <0> |
Goede isolatie fenolhars katoenen staaf met glad oppervlak en 10kV nominale spanning voor elektrische componenten
| Materiaal: | phenolic+cotton |
|---|---|
| Kleur: | bruin, oranje, zwart |
| Oppervlak: | Zacht |
Hoogwaardige fenolharsstaaf met een doorslagspanning van 10KV, klasse B 130 hittebestendig en een buigsterkte van 90-110 MPa voor elektrische isolatie
| Materiaal: | phenolic stof of het document van resin+cotton |
|---|---|
| Kleur: | bruin, beige, geel, rood |
| Oppervlak: | Zacht |
1-2m Lange HDPE-staaf met OD 10-400mm Gemaakt van 100% maagdelijk HDPE materiaal
| Materiaal: | 100%virgin HDPE materiaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit, zwart |
| Treksterkte: | 23Mpa |

