Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ solid plastic rods ] bij elkaar passen 45 producten.
Delen van het Presicion de Plastic die Toestel door POM, nylon, PE, pvc, Materiële pp worden gemaakt
| Materiaal: | allerlei POM, nylon, PE, pvc enz. |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Grijs, Zwart |
| Produceren: | CNC -machine |
Diameter 5-300mm X Lengte 1000mm Nylon Polymer Rod Met Schimmel 2.5%-2.8%
| Treksterkte: | 12,000 psi |
|---|---|
| Hardheid: | R110-120M91-M88 |
| Nominale spanning: | 10kV |
10kv Nylon Polyamide Rod Diameter5-300mm X Lengte1000mm voor hoge spanning toepassingen
| Treksterkte: | 80 MPa |
|---|---|
| Werktemperatuur: | minder dan 120°C |
| Vorm: | Stang |
Virgin Nylon PA6 PA66 plaat met treksterkte van 90 Mpa en buigsterkte van 155 Mpa
| Materiaal: | maagdelijk nylon PA6, PA66 |
|---|---|
| Kleur: | witte, blauwe, zwarte enz. |
| Oppervlak: | glad/glad |
slijtvast geextrudeerd polyurethaanlang met een hoge treksterkte en een werktemperatuur van 120°C
| Materiaal: | maagdelijke polyester, polyether of TPU |
|---|---|
| Kleur: | duidelijke geel, transparant, oranje, rood, blauw, zwart |
| Oppervlak: | glad/glad |
Hoge sterkte nylonstaaf met een treksterkte van 80 MPa, een slagsterkte van 50 KJ/m2 en UV-weerstand voor industrieel gebruik
| Hardheid: | R110-120M91-M88 |
|---|---|
| Treksterkte: | 80 MPa |
| Compressie ingesteld: | <10> |
Hoge treksterkte 80 MPa Nylon polyamide staaf voor omgevingen onder 120°C
| COMPRESSIE-SET: | <10> |
|---|---|
| Oppervlak: | glad/glad |
| Dikte: | 1.15 g/cm3 |
10kv Nylon Polymer Rod De perfecte oplossing voor hoogspanningsomgevingen
| Oppervlak: | glad/glad |
|---|---|
| UV-bestendigheid: | Goed |
| Werktemperatuur: | minder dan 120°C |
Maagdelijke PVC-staaf met anti-corrosie-eigenschap en 52 MPa treksterkte in wit, grijs en zwart
| Materiaal: | maagdelijk pvc |
|---|---|
| Kleur: | witte, grijze, zwarte enz. |
| Oppervlak: | Zacht |
ROHS Standaard Nylon Kunststof Staaf met 120°C Werktemperatuur, Ø10-300mm Buitendiameter en 300-500mm Lengte
| Materiaal: | 100% maagdelijke polyether, polyester |
|---|---|
| Kleur: | geel, bruin, zwart, rood |
| Akron Schuringsverlies: | <0> |

