Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ rubber oil seal ] bij elkaar passen 198 producten.
Medische siliconenrubber ringen, 70-90 Shore A hardheid
| Materiaal: | NBR (Buna-N, Nitrile), FKM (FKM), Silicone (VMQ), HNBR, FFKM, EPDM |
|---|---|
| Kleur: | zwarte, bruine enz. |
| Type: | x ring, va ring, versus ring, O-ring |
NBR-rubberplaat van levensmiddelenkwaliteit met oliebestendigheid en hoge treksterkte voor industriële afdichtingen en bekleding
| Materiaal: | maagdelijk nbr rubber of nbr/sbr |
|---|---|
| Kwaliteit: | industriële kwaliteit, voedselcijfer |
| Kleur: | Zwart, wit, rood, grijs etc. |
Oliebestendige polyurethaancouplage met 150 psi drukbereik en hoge flexibiliteit
| Oliebestendigheid: | Goed |
|---|---|
| Ozonbestendigheid: | Goed |
| Chemische weerstand: | Goed |
70-98Shore Een industriële rubberplaat voor trillingsabsorptie en hoge oliebestendigheid
| Draag weerstand: | 0,01-0,10 cm3/1.61 km |
|---|---|
| Resistentie tegen zuurstof en ozon: | Goed |
| Lage temperatuurprestaties: | Goed |
Het Siliconewasmachines van de voedselrang, O-ring van de Silicone de Rubberpakking voor het Verzegelen
| Materiaal: | 100% maagdelijk silicone |
|---|---|
| Kwaliteit: | Voedselrang zonder geur |
| kleur: | doorzichtig, donkerrood, oranje, zwart, melkwit |
Glanz oppervlak Industriële rubberplaat met 1-3PLY katoen inzet en zwarte isolatie
| Werktemperatuur: | -30°C - +100°C |
|---|---|
| Breedte: | 00,1-3,6 m |
| Dikte: | 0.5100.0mm |
Oliebestendige, chemisch bestendige, hoge temperatuur O-ring kit en hydraulische afdichtingsset voor graafmachines
| Materiaal: | Nitrilrubber / neopreen / EPDM / siliconen |
|---|---|
| Treksterkte: | 10-25 MPa |
| Sleutel: | O-ringsuitrusting |
Het glanzende Rubberblad Met grote trekspanning van het Sterkte Industriële Nitril, 1 - 6mm Rubberblad
| Materiaal: | maagdelijke nitril of NBR/SBR |
|---|---|
| Kwaliteit: | premierang, industriële rang, commerciële rang, voedselrang |
| Kleur: | zwarte, witte, rode, grijze enz. |
Wit de Rangnbr Rubberblad van het Kleurenvoedsel, NBR-Bladen, NBR-Broodjes, Industrieel Rubberblad
| Materiaal: | maagdelijk nitril |
|---|---|
| Kwaliteit: | voedselkwaliteit zonder geur |
| Kleur: | Wit |
Olie Bestand FKM Industrieel Rubberblad, Dikte 0.5 - 20.0mm
| Materiaal: | Maagdelijke FKM -rubber |
|---|---|
| Kwaliteit: | Premium -kwaliteit, economische kwaliteit, commerciële kwaliteit |
| Kleur: | Zwart, wit, rood, groen etc. |

