Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ rubber oil seal ] bij elkaar passen 198 producten.
Rode siliconenrubber plaat 3mm dikte hittebestendig
| Olieweerstand: | Uitstekend |
|---|---|
| Hardheid: | 40-70 kust A |
| Compressieset: | ≤ 25% |
1.5mm FKM Rubberen Plaat 10m Lengte Hoge Temperatuur Bestendig -50°C tot +250°C
| Oppervlak: | Vlotte, Indrukstof |
|---|---|
| Compressieset: | ≤15% |
| Naam: | FKM-rubberplaat, fluorrubberplaat, FKM-plaat, FPM-plaat |
Vrouwelijke NBR-rubber industriële rubberplaat inzetstof
| Kwaliteit: | industriële kwaliteit, voedselcijfer |
|---|---|
| Hardheid: | 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
| Isolatiemateriaal: | Rubber-plastiek sponsmateriaal |
00,5-6,0 mm x 0,5-1,2 m x 10/20 m Silicone rubberplaat voor industriële levensmiddelen en industriële toepassingen
| Materiaal: | 100% maagdelijk siliconerubber |
|---|---|
| Cijfer: | voedselkwaliteit zonder geur |
| Kwaliteit: | Midden Bestand Scheur |
100% Maagdelijk Butylrubberblad/Industrieel Rubberblad voor Pakkingen bij Militair
| Materiaal: | maagdelijke butylrubber |
|---|---|
| Kwaliteit: | industriële rang, premierang |
| Kleur: | Zwart, wit, rood, grijs etc. |
0.5mm-50mm High Temp Silicone Rubber Plaat 300% Verlenging Zwart
| Sollicitatie: | Van toepassing op alle soorten rubberen afdichting, rubberen pakking of speciaal voor houten PVC-vac |
|---|---|
| Kleur: | Doorzichtig, Wit, Rood, Zwart, Grijs |
| Traankracht: | ≥26N/mm |
0.5-100.0 mm Dikte SBR-rubberplaat voor het afdrukken van het stofoppervlak
| Plaatsing: | Versterking en invoeging van 1-3PLY katoen, polyester, EP-stof of draadnet SS201, SS304, SS316 |
|---|---|
| Dikte: | 0.5100.0mm |
| Breedte: | 00,1-3,6 m |
Breedte 0,1-3,6 m Natuurrubberplaat met een dichtheid van 1,20-1,40 g/cm3
| Dikte: | 1.20-1.40g/cm3 |
|---|---|
| Productcategorie: | Industriële rubberplaat |
| Dikte: | 0.5100.0mm |
350% verlenging industriële rubberplaat met glad oppervlak 1,0-20m lengte
| Productcategorie: | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Breedte: | 0.12.0m |
| Chemische weerstand: | Uitstekend |
High Temperature Rubber Sheet with Compression Set ≤15% and Tensile Strength 5-9MPa for Extreme Temperature Range -60°C to +320°C
| Lengte: | 10m-20m |
|---|---|
| Compressieset: | ≤15% |
| Treksterkte: | 5-9MPa |

