Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ rubber oil seal ] bij elkaar passen 198 producten.
4 - 16Mpa-Bouw Industrieel NBR Rubber Afdekkend Broodje, Zwart Rubberblad
| Treksterkte: | 4-16mpa |
|---|---|
| Hardheid: | 40-80SHORE A |
| Verlenging: | 250%-380% |
Pas het Koord van FKM FKM Fluorubber voor Industriële Verbinding met Zure Weerstand aan
| Materiaal: | maagdelijke FKM, fluorubber |
|---|---|
| Kleur: | zwart bruin |
| Kwaliteit: | food grade zonder geur |
Kleine siliconen wasmachines met een treksterkte van 7,5-12 Mpa gemaakt van 100% puur siliconen rubber
| Maat: | vanaf de de tekening of steekproef van buye |
|---|---|
| OEM-FORMAAT: | Overeengekomen |
| Kleur: | om het even welke kleur door de koper |
Silicone rubberplaat voor industriële voedingsmiddelen medische kwaliteit hoog verscheuringsbestendige gladde oppervlakte aangepast maat 100% Virgin HTV Silicone Materia
| Oppervlak: | Glanzend, Matt, Impressie Stof |
|---|---|
| Materiaal: | 100% maagdelijk siliconerubber |
| Kwaliteit: | voedselkwaliteit zonder geur |
Hittebestendige rubberen plaat 1m-20m lengte, -60°C tot +320°C
| Temperatuurbereik: | -60°C~+320°C |
|---|---|
| Invoegen: | Versterk 1PLY Glassfiber of Aramid-Stof |
| Traankracht: | 2025N/mm |
0.5mm-10mm Thick High Temperature Rubber Sheet with -60°C~+320°C Range and 1m-2m Width for Industrial Applications
| Temperatuurbereik: | -60°C~+320°C |
|---|---|
| Dikte: | 0,5 mm-10 mm |
| Sollicitatie: | Van toepassing op alle soorten rubberen afdichting, rubberen pakking of speciaal voor houten PVC-vac |
OEM Custom Excavator O-Ring Seal Kit met druk-temperatuurweerstand en standaardgrootte voor bouwmachines
| Onderhoud: | laag |
|---|---|
| Montage: | Extern |
| Onderste kleur: | Zwart |
100% Virgin Silicone Rubber Washers, Silicone Seal, Silicone Parts, Gesloten Cell Silicone Foam Gasket
| materiaal: | siliconen spons |
|---|---|
| Kleur: | rood, wit, zwart, wit, grijs |
| Cel: | cel sluiten |
BHS Mixer Reserveonderdelen: Synchrone Koppeling Flexibele Verbinding & Hoofdaandrijving Rubberblok
| Maat: | standaard maat1 en maat2 |
|---|---|
| Treksterkte: | 25 MPa |
| Kleur: | Zwart |
Zwarte, Bruine Silicone Rubberwasmachines 8 - 12Mpa/Rubber of NBR-O-ring
| Materiaal: | NBR (Buna-N, Nitrile), FKM (FKM), Silicone (VMQ), HNBR, FFKM, EPDM |
|---|---|
| Kleur: | zwarte, bruine enz. |
| Type: | allerlei O-ring |

