Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ thick plastic sheets ] bij elkaar passen 108 producten.
Matte PVC-plastiekplaat met een treksterkte van 52 Mpa en een slagsterkte van 5 KJ/m2 - UV-gestabiliseerd voor duurzaamheid
| Materiaal: | 100% maagdelijk pvc-materiaal |
|---|---|
| Kleur: | transparant, wit, geel, blauw |
| Treksterkte: | 52Mpa |
Gegoten of drijf Gekleurd Plastic Blad met 100% Maagdelijk Nylon PA6 Materiaal uit
| Materiaal: | 100% maagdelijk nylon PA6-materiaal |
|---|---|
| Kleur: | ivoor, blauw, groene zwarte, |
| Treksterkte: | 90 MPa |
Duurzame 100% Virgin PVC-kunststofplaat met een treksterkte van 52 MPa en een slagvastheid van 5 kJ/m²
| Materiaal: | 100% maagdelijk pvc-materiaal |
|---|---|
| Kleur: | transparant, wit, geel, blauw |
| Treksterkte: | 52Mpa |
70shore een Gekleurd Plastic Blad breidt PTFEblad voor Chemisch Geneesmiddel uit,
| Materiaal: | Breid PTFE uit |
|---|---|
| Kwaliteit: | Voedselrang zonder geur |
| kleur: | witte |
HDPE Kunststof Plaat 1-50m Lengte, UV- & Krasbestendig
| UV-bestendigheid: | Ja |
|---|---|
| Lengte: | 1-50m |
| Produceren: | Drijf uit |
Concurrerend plastic materiaal LDPE-plaat voor de productie van extrudering
| UV -weerstand: | Ja |
|---|---|
| Kleur: | Verschillende kleuren beschikbaar |
| Compressiesterkte: | 138Mpa |
Derlin/POM-Blad 60 x 600 x 1200mm/Wit Doorzichtig Plastic Blad
| Materiaal: | 100% maagdelijk POM-materiaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit, zwart |
| Treksterkte: | 62Mpa |
Hoog Schokweerstand Gekleurd Plastic Blad 1 - 200mm, het Industriële Plastic Afdekken
| Materiaal: | 100% maagdelijke UHMWPE |
|---|---|
| Moleculair: | 2-6 miljoen |
| Dikte: | 1-200 mm |
Gevormd of Afgeschaafd PTFE-Blad, Anticorrosief PTFE Plastic Blad voor Verbinding/Pakking
| Materiaal: | 100% maagdelijk PTFE-materiaal |
|---|---|
| Kleur: | Wit, zwart |
| Treksterkte: | 20-30Mpa |
Lichtgewicht Dunne PE/HDPE/UHMWPE kleurden Plastic Blad/Comité/Raad
| Materiaal: | 100% maagdelijke HDPE, UHMWPE |
|---|---|
| Kleur: | wit, geel, groen |
| Dikte: | 1-200 mm |

