Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ thick plastic sheets ] bij elkaar passen 108 producten.
350% verlenging industriële rubberplaat met glad oppervlak 1,0-20m lengte
| Productcategorie: | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Breedte: | 0.12.0m |
| Chemische weerstand: | Uitstekend |
Silicone rubberplaat Het perfecte materiaal voor afdichting en isolatie toepassingen
| Dikte: | 0.2mm50mm |
|---|---|
| Materiaal: | Siliconenrubber |
| Traankracht: | 2550N/mm |
FKM-rubberplaat 1-2 m breed, 0,5-10 mm dik, 320°C hittebestendig
| Compressieset: | ≤15% |
|---|---|
| Traankracht: | ≥25N/mm |
| Invoegen: | Versterk 1PLY Glassfiber of Aramid-Stof |
1.5mm FKM Rubberen Plaat 10m Lengte Hoge Temperatuur Bestendig -50°C tot +250°C
| Oppervlak: | Vlotte, Indrukstof |
|---|---|
| Compressieset: | ≤15% |
| Naam: | FKM-rubberplaat, fluorrubberplaat, FKM-plaat, FPM-plaat |
FKM-rubberplaat 0,5 mm-10 mm Dikte 200 °C-300 °C Temperatuurweerstand
| Invoegen: | Versterk 1PLY Glassfiber of Aramid-Stof |
|---|---|
| Naam: | FKM-rubberplaat, fluorrubberplaat, FKM-plaat, FPM-plaat |
| Lengte: | 1m-20m |
Vrouwelijke NBR-rubber industriële rubberplaat inzetstof
| Kwaliteit: | industriële kwaliteit, voedselcijfer |
|---|---|
| Hardheid: | 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
| Isolatiemateriaal: | Rubber-plastiek sponsmateriaal |
Uitstekend verouderingsbestendige rubberplaat met SS316-invoeging
| Dikte: | 1,4 g/cm3 |
|---|---|
| Treksterkte: | 2-24mpa |
| Productcategorie: | Industriële rubberplaat |
Flexibel siliconen rubberplaat bestand tegen extreme temperaturen en chemicaliën voor industriële toepassingen
| Ozonbestendigheid: | Uitstekend |
|---|---|
| Verouderingsweerstand: | Uitstekend |
| Dikte: | 1.0mm6.0mm |
10 Shore A Super Zacht Transparant Siliconenrubber Plaat voor Industriële en Medische Toepassingen
| Materiaal: | PET+vloeibare siliconen+PET |
|---|---|
| Hardheid: | 30-90 Shore a |
| Kleur: | Duidelijke kleur |
Siliconen rubberplaat voor voedingsmiddelen 0,1-50 mm dikte Hittebestendig 220°C
| Materiaal: | plastic+silicone+PET |
|---|---|
| Kwaliteit: | voedselkwaliteit |
| Kleur: | Doorzichtig, Zwart, Wit, Rood |

