Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ thick plastic sheets ] bij elkaar passen 108 producten.
T0.5-2.0mm NBR rubberen plaat zwart van kleur, inleg 1 laags weefsel
| Werktemperatuur: | -30 ° C - +100 ° C |
|---|---|
| Breedte: | 0,1-3,6 m |
| Hardheid: | 40, 50, 60, 70, 80+/-5shore A |
NBR/SBR 250%-380% verlenging
| Kwaliteit van de isolatie: | B1, B2 |
|---|---|
| Isolatiemateriaal: | Rubber-plastiek sponsmateriaal |
| Isolatiekleur: | Zwart |
Uitstekende verouderingsbestendigheid Hypalon plaat voor industriële doeleinden
| Treksterkte: | 2-24mpa |
|---|---|
| Verlenging: | 350% |
| Lengte: | 1.020m |
Silicone rubberplaat De perfecte keuze voor hoge temperatuur en chemische weerstand
| Temperatuurbereik: | -60°C~+200°C |
|---|---|
| Traankracht: | 2030N/mm |
| Treksterkte: | 3-6 MPa |
Hoogwaardige siliconenrubberplaat met uitstekende verouderings- en ozonbestendigheid, verkrijgbaar in lengtes van 1-50 m
| Lengte: | 1-50m |
|---|---|
| Dikte: | 1 mm |
| Materiaal: | Siliconenrubber |
Virgin Nylon PA6 PA66 plaat met treksterkte van 90 Mpa en buigsterkte van 155 Mpa
| Materiaal: | maagdelijk nylon PA6, PA66 |
|---|---|
| Kleur: | witte, blauwe, zwarte enz. |
| Oppervlak: | glad/glad |
Gesloten Celdikte 150mm Epdm-de Vlotte Oppervlakte van het Sponsblad
| Lengte: | 1000 mm-3000 mm |
|---|---|
| Naam: | Het Blad van de Epdmspons |
| Hardheid: | 10-30 oever A |
400%-650% verlenging industriële rubberplaat voor langdurige slijtvastheid
| Dikte: | 1,25 g/cm3 |
|---|---|
| Treksterkte: | 8-55Mpa |
| Productcategorie: | Industriële rubberplaat |
0.1-3.6m Breedte NBR rubberplaat in rode kleur voor industriële toepassingen
| Product Categorie: | Industriële rubberplaat |
|---|---|
| Breedte: | 00,1-3,6 m |
| Kleur: | zwarte, witte, rode, grijze enz. |
350% verlenging industriële rubberplaat voor uitstekende verouderingsvermogen 0,1-2,0m breedte
| Ozonbestendigheid: | Uitstekend |
|---|---|
| Kleur: | Zwart, rood, wit, grijs, enz. |
| Materiaal: | Nieuwe hypalon of hypalon+EPDM |

