Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ thick plastic sheets ] bij elkaar passen 108 producten.
0.1-1.0 mm Doorzichtige siliconen rubberplaat 50m Roll 40-70 Shore A
| Dikte: | 0,1-1,0 mm |
|---|---|
| Breedte: | 0.51.0m |
| Lengte: | 50, 100m |
Glanz oppervlak Industriële rubberplaat met 1-3PLY katoen inzet en zwarte isolatie
| Werktemperatuur: | -30°C - +100°C |
|---|---|
| Breedte: | 00,1-3,6 m |
| Dikte: | 0.5100.0mm |
SBR-Blad SBR die SBR-Rubber het Bladdikte van de Broodjessbr Pakking SBR 0,5 - 50mm afdekken
| Materiaal: | SBR, NR/SBR |
|---|---|
| Kleur: | Zwart, wit, rood, grijs etc. |
| Oppervlak: | vlotte of indrukstof |
Het Neopreen van het neopreenblad het Afdekken van de het Neopreenpakking van het Neopreenbroodje Dikte van het het Neopreen Rubberblad 0,5 - 50mm
| Materiaal: | CR, CR/SBR |
|---|---|
| Kleur: | Zwart, wit, rood, grijs etc. |
| Oppervlak: | vlotte of indrukstof |
Blad van de de Isolatie Rubberspons van de Armaflexisolatie het Gelijkwaardige voor Luchtvoorwaarde
| Materiaal: | NBR+PVC spons |
|---|---|
| Kwaliteit: | vuurvaste B0, B1 |
| Kleur: | Zwart |
De houten Mat van de de Vloermorserij van het Korrel Industriële Rubberblad Rubber Gevoelde, 1050mm Dikte
| Materiaal: | rubberkorrel |
|---|---|
| Bovenkleur: | Groen, Rood, Blauw, Geel |
| Onderste kleur: | Zwart |
Zwart 2mm Duurzaam de Sponsblad van Schuimepdm voor Industrieel Gebruik
| Dikte: | 0.7g/cm3 |
|---|---|
| Breedte: | 1m |
| Materiaal: | EPDM |
Rode Industriële Rubberblad Hoogste Ronde Knoop, de Stoffen niet Misstap van de Bodemindruk
| Materiaal: | maagdelijke SBR of wint SBR-materiaal terug |
|---|---|
| Kwaliteit: | premierang, commerciële rang |
| Kleur: | zwarte, grijze, rode, blauwe, groene enz. |
12mm dikte hittebestendige Hypalon rubberen plaat met uitstekende chemische bestendigheid voor industrieel gebruik
| Materiaal: | Hypalonbroodje |
|---|---|
| Dikte: | 0,1-3,6 m |
| Verlenging: | 350% |
Rode siliconenrubber plaat 3mm dikte hittebestendig
| Olieweerstand: | Uitstekend |
|---|---|
| Hardheid: | 40-70 kust A |
| Compressieset: | ≤ 25% |

