Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ thick plastic sheets ] bij elkaar passen 108 producten.
Siliconenrubberplaat voor voedingsmiddelen, 1 mm dik, 10 m lang
| Materiaal: | plastic+silicone |
|---|---|
| Kwaliteit: | voedselkwaliteit |
| Kleur: | Rood, wit, zwart, blauw, enz. |
4mm Hoge Temperatuur Siliconenplaat 7MPa Treksterkte ≤25% Compressie
| Breedte: | 1m-2m |
|---|---|
| Compressieset: | ≤ 25% |
| Lengte: | 1m-20m |
Silicone rubberplaat 0,5 mm-50 mm Dikte -60°C tot 260°C
| Verouderingsweerstand: | Uitstekend |
|---|---|
| Traankracht: | 1325N/mm |
| Soortelijk gewicht: | 1.2-1.25g/cm3 |
Warmtebestendige siliconen rubberplaat voor extreme temperaturen
| Dikte: | 0.2mm50mm |
|---|---|
| Soortelijk gewicht: | 1,5 g/cm3 |
| Hardheid: | 20-80 Strand A |
Temperatuurbestendige siliconen rubberplaat met uitstekende verouderingsvastheid en hoge scheurvastheid
| Verouderingsweerstand: | Uitstekend |
|---|---|
| Breedte: | 0,1-3,6 m |
| Treksterkte: | 7.5-12.0Mpa |
Hoogtemperatuurbestendige siliconen rubberplaat met aanpasbare dikte en uitstekende weerbestandheid
| Treksterkte: | 7.5-12.0Mpa |
|---|---|
| Materiaal: | Siliconenrubber |
| Breedte: | 0,1-3,6 m |
Dikte 30mm Stijf Pvc-Blad
| Materiaal: | 100% maagdelijk pvc-materiaal |
|---|---|
| Kleur: | transparant, wit, geel, blauw |
| Treksterkte: | 52Mpa |
0.5mm-50mm High Temp Silicone Rubber Plaat 300% Verlenging Zwart
| Sollicitatie: | Van toepassing op alle soorten rubberen afdichting, rubberen pakking of speciaal voor houten PVC-vac |
|---|---|
| Kleur: | Doorzichtig, Wit, Rood, Zwart, Grijs |
| Traankracht: | ≥26N/mm |
Silicone rubberplaat voor houten PVC-lamineerder 100% maagdelijk materiaal bestand tegen hoge temperaturen en scheur
| Materiaal: | Siliconenrubber |
|---|---|
| Cijfer: | Industriële kwaliteit |
| Kwaliteit: | Superieur |
Maagdelijke siliconenrubberplaat 50 Shore A, 7,5 MPa treksterkte
| Materiaal: | maagdelijk silicone |
|---|---|
| Kwaliteit: | Middelmatig scheurbestendig |
| Oppervlak: | vlotte/indrukstof |

