Alle producten
-
Industrieel Rubberblad
-
Silicone Rubberblad
-
rubberblad op hoge temperatuur
-
De Uitdrijving van de siliconebuis
-
Silicone Rubberwasmachines
-
Polyurethaankoppeling
-
PTFE-Verpakking
-
PTFE-Pakkingsband
-
PTFE Met een laag bedekte Glasvezelstof
-
PTFE-Netwerk
-
PTFE-Buizenstelsel
-
De rubberschok zet op
-
Gekleurd Plastic Blad
-
Nylon Plastic Staaf
-
Het document van het oliebewijs
-
EPDM-Schuimblad
-
de transportband van pvc
-
Industriële oliezegel
-
PTFE-snipperpad
zoekwoorden [ thick plastic sheets ] bij elkaar passen 108 producten.
Hoogtemperatuurbestendige siliconenrubberplaat met uitstekende verouderingsvermogen en aanpasbare dikte
| Lengte: | 1-50m |
|---|---|
| Temperatuurbereik: | -60°C - +260°C(moment 300°C) |
| Hardheid: | 10, 20, 30, 40, 50, 60, 70, 80+/-5kust A |
Neopreen industriële rubberplaat met uitstekende ozon- en weerbestandheid in 0,5-100,0 mm dikte
| Lengte: | 1.020m |
|---|---|
| Ozonbestendigheid: | Uitstekend |
| Weerbestendigheid: | Uitstekend |
Virgin PTFE-plaat met een treksterkte van 20-30 Mpa en een temperatuurweerstand van -180°C tot +260°C in wit of zwart
| Materiaal: | maagdelijke PTFE |
|---|---|
| Kwaliteit: | Premium cijfer |
| Kleur: | Wit, zwart |
De donkerrode Hittebestendige Broodjes van het Silicone RubberdieBlad worden versterkt om 1PLY Stof op te nemen
| Materiaal: | silicone+PLY+silicone |
|---|---|
| VOUWmateriaal: | aramid stof of glassfiber stof |
| Kleur: | donkerrode kleur |
Hoogtemperatuur siliconen rubberplaat 1-50 mm Dik -60 tot 260 °C
| Materiaal: | Siliconenrubber |
|---|---|
| Kleur: | Doorzichtig, Rood, Zwart, Wit, Grijs |
| Oppervlak: | Vlot, Matte Indruk, |
Anti het Verouderen Kust 20-30 een Epdm-Schuimblad 150mm X 1m X 2m
| Materiaal: | EPDM-Spons, EPDM-Schuim |
|---|---|
| Cel: | cel sluiten |
| Kleur: | Wit, zwart |
150mm X 1m X 2m Epdm-de Witte Waterdichte Kleur van het Schuimblad
| Materiaal: | EPDM-Spons, EPDM-Schuim |
|---|---|
| Cel: | cel sluiten |
| Kleur: | Wit, zwart |
7MPa hoogtemperatuur siliconen rubberplaat 1m-2m Breedte
| Breedte: | 1m-2m |
|---|---|
| Zuurweerstand: | Goed |
| Compressieset: | ≤ 25% |
Delen van het Presicion de Plastic die Toestel door POM, nylon, PE, pvc, Materiële pp worden gemaakt
| Materiaal: | allerlei POM, nylon, PE, pvc enz. |
|---|---|
| Kleur: | Wit, Grijs, Zwart |
| Produceren: | CNC -machine |
100% Maagdelijke PVC-rolplaat met thermische isolatie en antislip achterkant voor industrieel gebruik
| Kleur: | Geel, Rood, Blauw, Bruin, Zwart, Grijs, Wit |
|---|---|
| BOVENKANT: | Pvc-rol |
| Onderkant: | Anti-glij-achtersteun |

